Wydarzenia
Szkoła
Chobienice
Dokumenty
Przedszkole
Podstawówka
Gimnazjum
Uczniowie
Inne
Publikacje nauczycieli
Patron szkoły
Orlik 2012

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola
im. Ignacego Mielżyńskiego
w Chobienicach
64-214 Chobienice 145
tel. +48 68 384 41 10
e-mail: zschobienice@wp.pl
IX - X - XI - XII - I - II - III - IV - V - VI - VII - VIII
styczeń 2017

Powstanie Wielkopolskie. Dnia 27.01.2017r. w naszej szkole odbył się apel z okazji Powstania Wielkopolskiego. Młodzież z drugiej klasy gimnazjum pod czujnym okiem Pani Anieli przedstawiła nam historię tego tak ważnego wydarzenia. Zobaczyliśmy prace plastyczne uczniów na temat powstania, dowiedzieliśmy się, jakie terytorium objęło swoim zasięgiem. Wysłuchaliśmy kilka słów o patronie naszej szkoły Ignacym Mielżyńskim, a także zaśpiewaliśmy pieśni patriotyczne. Jakub Staszyk i Karolina Marciniec zaśpiewali nam utwór o losach Naszego Kraju i o jego cierpieniu. Pani Aniela włożyła mnóstwo pracy i serca w przygotowanie swojej klasy na tę uroczystość. Wszystkim uczniom oraz nauczycielom występ bardzo się podobał. fotoreportaż >>>
Autor: Wiktoria Materna
Foto: Ola Piosik

Dnia 25 stycznia w sali wiejskiej w Chobienicach uroczyście świętowano Dzień Babci i Dziadka. Dzieci przedszkolne pięknie zaśpiewały, powiedziały wiersze i zatańczyły. Dziadkowie zostali poczęstowani różnymi smacznymi ciastami oraz kawą i herbatą. Na koniec przedszkolaki wręczyły swoim babciom i dziadkom piękne laurki.
Wszystkim naszym Babciom i Dziadkom życzymy zdrowia, uśmiechu, radości i cierpliwości :) fotoreportaż >>>
Autor: Karolina Śmiałek
Foto: Agnieszka Rychła

Z okazji zbliżających się ferii zimowych życzymy udanego wypoczynku, niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć. Cieszcie się przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Pamiętajcie jednak, by ten czas spędzić bezpiecznie. Zachęcamy również do skorzystania z oferty zajęć i wyjazdów przygotowanych przez naszą szkołę.
Autor: Dagmara Adamczak
Foto: ---


Ostatnia aktualizacja serwisu - 12 grudzień 2017 rok
©2005-2017 Sebastian Tomys