Wydarzenia
Szkoła
Chobienice
Dokumenty
Przedszkole
Podstawówka
Gimnazjum
Uczniowie
Inne
Publikacje nauczycieli
Patron szkoły
Orlik 2012

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola
im. Ignacego Mielżyńskiego
w Chobienicach
64-214 Chobienice 145
tel. +48 68 384 41 10
e-mail: zschobienice@wp.pl
Inspektor Danych Osobowych
Damian Sarbak
iod@presstu.pl
IX - X - XI - XII - I - II - III - IV - V - VI - VII - VIII
styczeń 2019

Po zimowym odpoczynku ruszamy dalej. Pierwszy semestr już za nami. Jesteśmy pełni optymizmu, gotowi do dalszego działania.
Już niedługo zapraszamy Was na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, balik karnawałowy, a także na spotkanie z panem leśniczym. Szykuje się także wyjazd niespodzianka. Będzie się działo, a tymczasem zapraszamy Was do krótkiej fotorelacji z naszych przedszkolnych zabaw.
My się nigdy nie nudzimy, a czasami to nawet broimy :-) fotoreportaż >>>
Autor: Agnieszka Reginia
Foto: Oriona Modrzyk

Dnia 10.01.2019 r. kolejny raz wyruszyliśmy rzucić się w wir przygody do sali zabaw "Dinopolis". To już stały punkt naszych wyjazdów. Za każdym razem dzieci nie mogą się doczekać zabaw na zjeżdżalniach, pojazdach, basenikach z kulami, armatkach i trampolinie.
Nasze przedszkolaki uwielbiają wyrażać ekspresję własnego ciała, biegając, wspinając się, czołgając i przeciskając się w labiryntach. To dla nich świetna zabawa ale i ćwiczenie sprawności, zwinności i orientacji w przestrzeni.
Taki dzień pełen szalonych wrażeń bywa bardzo męczący dlatego nie jeden milusiński zasypia w drodze powrotnej. fotoreportaż >>>
Autor: Agnieszka Reginia
Foto: Agnieszka Reginia

Dnia 13 stycznia 2019 r. w sali wiejskiej w Chobienicach odbył się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziewięcioro uczniów z naszej szkoły zostało wolontariuszami podczas tego wydarzenia. Ich głównym zadaniem było zbieranie pieniędzy do puszek oraz wręczanie serduszek za wpłaty. Czas przybyłym do sali wiejskiej mieszkańcom Chobienic umilały występy uczniów naszej szkoły oraz pokaz strażaków z OSP Chobienice. Można było skosztować wspaniałych słodkości. Przeprowadzono także licytacje na rzecz Orkiestry. Mieszkańcy Chobienic licznie przybyli na to wydarzenie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że w tym roku 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w Chobienicach i mogliśmy w nim tak licznie uczestniczyć. fotoreportaż >>>
Autor: Karolina Śmiałek
Foto: Jacek Nowak


Ostatnia aktualizacja serwisu - 08 listopada 2019 rok
©2005-2019 Sebastian Tomys