Wydarzenia
Szkoła
Chobienice
Dokumenty
Przedszkole
Podstawówka
Gimnazjum
Uczniowie
Inne
Publikacje nauczycieli
Patron szkoły
Orlik 2012

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola
im. Ignacego Mielżyńskiego
w Chobienicach
64-214 Chobienice 145
tel. +48 68 384 41 10
e-mail: zschobienice@wp.pl
IX - X - XI - XII - I - II - III - IV - V - VI - VII - VIII
marzec 2017

Marzec w naszym przedszkolu obfitował w wiele atrakcji między innymi świętowaliśmy Dzień Kobiet - chłopcy wręczyli swoim koleżankom własnoręcznie zrobione laurki oraz kwiat tulipana i oczywiście nie zabrakło słodkiej przekąski dla wszystkich:-).
Kolejną atrakcją gdzie dzieci mogły się wyszaleć był wyjazd do sali zabaw DINOPOLIS, a dnia 21.03.17 pożegnaliśmy Zimę a przywitaliśmy Wiosnę. Było wiele zabaw oraz skosztowaliśmy pysznych kiełbasek z grilla.
Na koniec korzystając z pięknej pogody wybraliśmy się na piknik na boisko sportowe:-)
Autor: Anna Kornyło
Foto: Anna Kornyło

Dnia 17 marca 5 i 6 latki wraz z uczniami klasy II i III wyjechaliśmy autobusem do Domu Kultury w Wolsztynie na przedstawienie teatralne pt. "Doktor Dolittle i przyjaciele". Przedstawienie było przygotowane przez artystów Teatru Współczesnego z Krakowa. Wcześniej, w drodze do Domu Kultury zwiedziliśmy wolsztyński park, gdzie zobaczyliśmy dąb na którym są rzeźby Marcina Rożka. Artysty – rzeźbiarza mieszkającego w Wolsztynie. Podziwialiśmy jeszcze wiele innych drzew i obserwowaliśmy kaczki pływające po jeziorze. Przedstawienie, które obejrzały dzieci wraz z paniami bardzo się podobało i było ciekawe oraz pouczające. Polecam.
Autor: Martyna Szczeszek
Foto: ---

Dnia 8 marca wszystkie panie i dziewczyny z naszej szkoły świętowały Dzień Kobiet. Chłopcy  z każdej klasy wykazali się niezwykłą kreatywnością, aby ten dzień był niezapomniany. Tego dnia odbył się też wspaniały występ przygotowany przez uczniów pod czujnym okiem pani Anieli Wieczorek. Pięknie i wzruszające piosenki, układy taneczne  oraz prezenty na długo pozostaną w naszej pamięci.
Autor: Weronika Musielak
Foto: ---

Dnia 02.03.2017r. odbyła się szkolna wycieczka do parku trampolin "Skokoloco" do Zielonej Góry. W wycieczce brały udział klasy gimnazjalne oraz podstawowe. Przez pierwszą godzinę mieliśmy zajęcia z instruktorem na których tłumaczył nam co można robić, a co nie na trampolinach, robiliśmy również ćwiczenia. Później mieliśmy godzinę czasu wolnego w tym czasie skakaliśmy, graliśmy w kosza, skakaliśmy do basenu który był pełen gąbek i rzucaliśmy się piłkami. Bawiliśmy się tam super. Mamy nadzieję że każdemu się podobało i jest zadowolony z tej wycieczki. Chcielibyśmy pojechać tam jeszcze raz.
2 marca okazał się wspaniałym dniem, bowiem uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Skokoloco - Parku Trampolin. Profesjonalna obsługa wprowadziła nas w temat, pokazała film instruktażowy. Najpierw przystąpiliśmy do rozgrzewki. Następnie próbowaliśmy swoich umiejętności w skokach na trampolinach, w grze w zbijaka na trampolinach, wrzucaniu piłki do kosza po odbiciu z trampoliny. Trenowaliśmy także ewolucje, lądując bezpiecznie w basenie z gąbkami. Szaleństwo w parku trampolin zagwarantowało nam wyładowanie emocji, nabór pozytywnej energii oraz świetną zabawę. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do domu. fotoreportaż >>>
Autor: Julia Polus, Alicja Janowska
Foto: ???


Ostatnia aktualizacja serwisu - 18 luty 2018 rok
©2005-2018 Sebastian Tomys